Bilgi

Ukraynalıların yeni bir elektirikli bisikleti dünya rekoru kırdı

Birçok elektrikli bisiklet üreticisi , bisikletlerinin çok uzağa gidebileceğini iddia ediyor, ancak Tek bir şarjla 367 km (228 mil) mesafe kat eden Delfast's Prime elektrikli bisikleti, Guinness dünya rekoru kırdı.

Delfast elektrikli bisikletler dünya rekoru kırdı ve tam üretime girdi
Birçok elektrikli bisiklet üreticisi , bisikletlerinin çok uzağa gidebileceğini iddia ediyor, ancak Tek bir şarjla 367 km (228 mil) mesafe kat eden Delfast’s Prime elektrikli bisikleti, Guinness dünya rekoru kırdı.
Ukraynalı bir elektrikli bisiklet şirketi olan Delfast Bikesin Prime, uzun menzilli modelidir ve toplam kapasitesi 3 kWh olan 48V 64Ah bataryaya sahiptir.
Bu büyük (elektrikli bisiklet standartlarına göre) pil, elektrikli bir bisikletin tek bir şarjla kat ettiği en uzun mesafe 367 km (rekor denemesi sırasında ortalama 21,5 km / saat (13,5 mph) hıza ulaşıldı.
Böyle büyük bir bataryanın , 700 W şarj cihazında şarj süresi, tam dolu şarj için 6 saat.

Prime, 55 km / saat (34 mil / saat) hızlara varabilir; 44 kg’da (95 lbs) ve hafif bir motosikletin hızı, geometrisi ve kullanımı ile Prime, e-bisiklet ve e-motosikletler arasındaki boşluğu kapatan elektrikli bisikletlerden biri oldu .
Firmanın 80 km / s’lik (50 mil / yıl) hıza erişebilen canavarı olan modelide var. Teknik olarak hala bir e-bisiklet , çünkü pedalları var ama az sayıda kişi bu 62 kg canavarın pedallarınıı çevirmek ister.
Belki seyahatenizden bir e-bisikletle geze geze dönmek istersiniz.

Etiketler
%d blogcu bunu beğendi: