Haber İş Dünyası

Birinci sınıf bir apart otel ilk kez Kiev’de açılacak

Kiev'in ilk birinci sınıf apart oteli Profesyonel bir uluslararası yöneticinin kontrolü altında olacak muhtemelen, 2020 yılında kapılarını misafirlerine açacak"

Ukraynalı bir danışmanlık şirketinin Fransız AccorHotels ile yaptığı görüşmeler başarılı olursa, ilk apart otel 2020’de ’de açılacak.
Uluslararası danışmanlık şirketi Colliers International (), Kiev’de birinci sınıf apart oteli yönetmek için uluslararası otel işletmecisi AccorHotels () ile çalışmayı planlıyor.

Bu apart otelin açılışı 2020 olarak planlanıyor.

Colliers International’da değerlendirme ve danışmanlık direktörü Natalia Chistyakova’ya göre, apart otel binası çoktan inşa edildi ve inşaat çalışmaları tamamlandı.
“Colliers International şu ​​anda apartman otellerinin yüksek fiyat segmentinde uluslararası bir operatörü cezbetmek için görüşüyor. Bu AccorHotels markası olacak.

Henüz ne olacağını söyleyemeyiz. Ancak bu, profesyonel bir uluslararası operatörün kontrolü altındaki Kiev’in ilk birinci sınıf apart oteli olacak. Muhtemelen, 2020 yılında kapılarını misafirlerine açacak”- dedi Chistyakova. AccorHotels web sitesine göre, portföyü Adagio markası altında bir apart oteller ağı yönetmektedir. Dünyanın önde gelen otel işletmecilerinden biri olan AccorHotels Group, 1967 yılında Lille’de (Fransa) Novotel markası altında ilk otelini açmıştı.

2018’in ilk yarısında Colliers International’ın raporuna göre AccorHotels şirketi, ibis Kiev Vokzal Oteli’, Başkentte Güney Demiryolu İstasyonu yakınında bulunan Polzunova, bunlara ek olarak, Kiev’deki üç yıldızlı “ibis” ve ’deki “ibis Styles” , Kiev’deki beş yıldızlı Fairmont Grand Hotel ve ’daki “Mgallery” otellerini yönetmektedir.
2017 yılında da AccorHotels grubu Kiev’deki Mercure markasıyla ilk otelin açılışını duyurmuştu.

%d blogcu bunu beğendi: