Reklam

Seçkin okur topluluğumuza ulaşın

TUANET.EU ile Ukrayna’da yaşayan, iş yapan, eğitim gören ya da Ukrayna’ya seyahat eden Türkiyelilere ulaşın.

Seçkin abone, okuyucu ve ziyaretçi topluluğumuz Ukrayna ile ilgili duyuru, tanıtım ve reklam çalışmalarınızı ilgiyle takip edecektir.

Hedef kitlenize ekonomik bütçelerle erişin, işinizi tanıtın, kazancınıza kazanç katın.

Tanıtım ve reklam modellerimiz

TUANET.EU zengin multimedya destekli çok çeşitli tanıtım ve reklam modelleri öneriyor. İhtiyacınızı ve bütçenizi belirleyin gerisini uzman ekibimize bırakın.

Reklam modellerimizden bazıları:

REKLAM BANNERLARI

Video, audio, animasyon gibi zengin içerik türlerini destekleyen, göz alıcı ve mobil uyumlu reklam banner’ları yayınlayın. Gösterim ve sitenize gönderilen ziyaretçi istatistiklerini anında takip edin.

ADVERTORIAL TANITIM İÇERİĞİ

Dilerseniz sizin hazırladığınız, dilerseniz profesyonel editör ekibimiz tarafından oluşturulan tanıtım yazılarınızı, video ve sosyal medya paylaşımlarıyla zenginleştirerek site içeriğimizin bir parçası olarak yayınlayalım.

SOSYAL MEDYA TANITIM KAMPANYASI

Sitenizi, firmanızı ya da ürünüzü, Facebook, Instagram, Twitter, Youtube ve benzeri sosyal medya platromlarındaki sayfalarımızdan paylaşalım.

Reklamınızı dilerseniz takipçilerimize, dilerseniz istediğiniz şehirde, yaş grubunda, cinsiyette ve eğitim seviyesindeki sosyal medya kullanıcılarının tümüne iletelim.

Tasarım, editörlük ve sosyal medya yönetim desteği

Reklam ve tanıtım materyallerinizin üretim sürecinde de yanınızdayız.

Bırakın, deneyimli ve uzman grafikerlerimiz ve metin yazarlarımız kampanyanızı anahtar teslim oluştursun, sosyal medya uzmanlarımız tanıtım stratejinizin belirlenmesine yardımcı olsun.

İletişim: tuanet.eu@gmail.com

Ukrayna iletişim: +380 66 527 14 94

İstanbul İletişim: 0544 348 39 67

İletişim formu

%d blogcu bunu beğendi: