Hakkımızda

ve arasında yeni bir köprü.

Türkiye ve Ukrayna, iki dost ve kardeş ülke olarak vizyonunu paylaşıyorlar ve aralarındaki işbirliğinin güçlenmesini istiyorlar.

Bu tarihsel ve stratejik vizyonu paylaşan TUANET.EU, Türkiye ve Ukrayna arasında Avrupalı bir köprü vazifesi üstleniyor.

Her yıl binlerce Türkiyeli Ukrayna’ya tatile gidiyor, iş adamlarımız karşılıklı ticaretin artması için gayret gösteriyorlar, iki ülke arasında yakınlaşma için çaba harcayan kamu ve sivil toplum kuruluşları var, binlerce Türk genci Ukrayna’da eğitim görüyor.

TUANET.EU, Türkiyeli ziyaretçilerine Ukrayna hakkında, Ukraynalı ziyaretçilerine ise Türkiye hakkında bilgi, haber ve yorumlar paylaşıyor.

En hızlı çıkış yapan portal

TUANET.EU’nun Türkçe sitesinin yayına başlaması yoğun bir ilgiyle karşılandı.

Sitemiz modern ve altyapısı ve deneyimli editör kadrosuyla her gün güncelleniyor.

Ukrayna ile ilgili en güncel haberleri, iş olanaklarını, eğitim fırsatlarını ve seyahat seçeneklerini sitemizden okuyabilir, e-bültenimize abone olabilir, sosyal medya hesaplarımızdan gündemi takip edebilirsiniz.

Zengin multimedya içerik

TUANET.EU haberleri ve içerikleri fotoğraflar, videolar, iliştirilmiş sosyal medya paylaşımlarıyla birlikte sunuluyor.

Zenginleştirilmiş içeriğimizle gündemi eksiksiz takip edin, Ukrayna hakkında öğrenmek istediklerinize en doyurucu şekilde ulaşın.

Sitemize ister bilgisayarınızdan, isterseniz tabletten ya da akıllı telefonunuzdan erişin. Bütün işletim sistemlerini ve cihazları destekleyen altyapımız ve arayüzümüz size keyifli bir deneyim yaşatacak.

Sitemize reklam vererek seçkin okur topluluğumuza ulaşın

 

 

%d blogcu bunu beğendi: